Makedonya Eğitim İletişim

iletisim makedonyada egitim

Avrupa eğitim standartlarını yakalamış bir eğitim sistemi ve anlayışı ile yüksek öğrenim öğrencilerine; kaliteli eğitim anlayışı ile hayatına devam eden Makedonya Eğitim İletişim, diğer Avrupa ülkesi üniversiteleri ile kıyaslanmayacak derecede ekonomik. Yurt dışında eğitim almak sizlerin de tahmin edeceği gibi maliyetleri yüksek olarak karşımıza çıkmakta. İşte bizlerde bunun bilincini yaşayarak, siz değerli öğrencilerimize ve ailelerine farklı fiyat politikası kapsamında hizmet ediyoruz. Makedonya Eğitim İletişim Anadolu ile çok sayıda öğrencinin ve ailesinin bütçesine uygun fiyat politikasını yeni akademik yılda da sürdürmekte kararlı. Üniversitemi fiyat politikası ile sizler de hem kaliteli bir eğitim kurumunda yüksek öğrenin hayatınıza devam edebilir hem de yüksek rakamlardan öğrenim giderleri öedemek zorunda kalmazsınız.

Makedonya Eğitim İletişim Anadolu Şubeleriyle kayıt olabilirsiniz. Makedonya’da bulunun diğer üniversite giderlerine göre de en uygun rakamara sahiptir. Öğrencilerimiz de bizleri tercih ederken kaliteli eğitim sistemimizi ve cazip fiyatlarımızı da göz önünde bulundurmaktadır. Türkiye’den de çok sayıda öğrencinin bizleri ilk sırada tercih etmesinin nedenleri arasında ücret politikamız gelmektedir. Türkiye’de sınav zorunluğunun bulunması ve belli puan barajlarının sizlere engel olması ve üniversitelerin yüksek harçları ile stres yaşayan Türk öğrencileri bizleri seçmeyi sürdürüyor. Türkiye de çok sayıda üniversiteyi hem eğitim hem de fiyatlarımız ile geride bırakmaktayız. Sizlerde bir Vizyon Üniversiteli olmak için hazırsanız, yeni eğitim öğretim döneminde sizleri de aramızda görmek isteriz.

Makedonya Eğitim İletişim kadar Makedonya’da yaşam koşulları da oldukça ucuz. Ekonomisi ağırlıklı olarak tarım ve hayvancılık olan bölgede gıda ve giyim oldukça uygun fiyatlara sunuluyor. Bir öğrencinin en büyük sorunlarından biri olan beslenme sorununuz burada minimum seviyede olacak. Çok sayıda kafeterya ve lokantanın yer aldığı merkezde ucuz ve sağlıklı yemek yiyebilirsiniz. Türk mutfağından ve lezzetinden izlerin hala bölge içinde var olduğunu sizlerde göreceksiniz. Makedonya bölgesinde Türk öğrencilerinin ağırlıklı olması, yerli halkın bu kültür ile bütünleşmesinde de büyük rol oynamakta. Tüm bu şartlar ile kaliteden ödün vermeyen bir kurumda, ekonomik ücretlerle ve bölge halkının Türk Öğrencilere samimiyeti ile bir üniversite eğitiminizi tamamlayabilirsiniz.

 

 
 

Son Haberler

 
 

Paylaş